Deze zes jeugdspelers krijgen de kans in de voorbereiding bij FC Twente

Woensdag om 16:00 uur staat de eerste training van het nieuwe seizoen op het programma. Het betekent de aftrap van de voorbereiding, waarin ook jeugdspelers weer de kans krijgen om zich te laten zien. Een vijftal contractspelers en nog een speler uit de FC Twente/Heracles Academie mogen Joseph Oosting en zijn staf proberen te imponeren.
Het gaat om Jort Ribbers (rechtsbuiten/tien, 19), Harrie Kuster (middenvelder, 18), Lucas Vennegoor of Hesselink (spits, 18), Ruud Nijstad (centrumverdediger, 16), Benjamin Nagel (middenvelder, 16) en Yannick Gerritsen (keeper, 18), zo meldt TC Tubantia. Alleen Gerritsen, doelman bij FC Twente/Heracles Onder 18, staat niet onder contract bij FC Twente. Ribbers, Kuster, Vennegoor of Hesselink en Nagel waren in januari al mee met de eerste selectie op het trainingskamp in Oliva, Spanje.
Woensdag om 18:00 uur en donderdag op hetzelfde tijdstip zijn de trainingen van FC Twente openbaar. Zaterdag staat de eerste oefenwedstrijd op het programma. Dan wordt om 18:00 uur afgetrapt in Geesteren tegen STEVO, de jeugdclub van Arnold Bruggink. Bekijk het volledige oefenprogramma hieronder.
Woensdag 19 juni (16:00 uur)
Eerste training
Trainingscentrum, Hengelo
Zaterdag 22 juni (18:00 uur)
STEVO – FC Twente
Geesteren
Vrijdag 28 juni (19:00 uur)
FC Twente – Motherwell
DSVD Deurningen
Donderdag 4 juli en vrijdag 5 juli
Trainingen in De Lutte
Zaterdag 6 juli (14:00 uur)
FC Twente – Sint Truiden
GFC Goor
Zondag 14 juli (12:00 uur – 17:00 uur)
FC Twente Open Dag
De Grolsch Veste
Woensdag 24 juli (18:30 uur)
Schalke 04 - FC Twente
EVONIK-Sportpark Marl
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties