Eerste elftal

Cerny kegelt Duitse bekerhouder met fraaie eerste goal uit het toernooi

Cerny kegelt Duitse bekerhouder met fraaie eerste goal uit het toernooi

Vaclav Cerny maakte afgelopen zomer de overstap van FC Twente naar VfL Wolfsburg. Aan het begin van de competitie was hij nog basiskracht, maar de laatste vier wedstrijden zat hij één keer niet bij de selectie en in de overige drie kwam hij samen tot slechts vijftien minuten. Dinsdagavond kreeg hij een herkansing in de Duitse beker tijdens de thuiswedstrijd tegen de bekerhouder RB Leipzig. Met succes, want Cerny scoorde zijn eerst én de beslissende van de avond.

Het was Cerny die al in de 14e minuut doel trof op aangeven van zijn collega Tomas. Die zag de Tsjech een loopactie maken en gaf de bal perfect mee. Cerny tikte de bal iets opzij om vervolgens keihard uit te halen. Na zijn goal deed hij een bijzondere celebration. Hij stopte een onder zijn shirt en deed zijn duim in de mond om iedereen te laten weten dat hij vader gaat worden.

Plaats reactie

666

5 reacties

Tukkerpower +13654

Leuk man, dan ga je bij Twente weg en dan mag je een kwartiertje meedoen en een bekerwedstrijdje spelen. Gezien de manier waarop hij afscheid nam bij Twente gun ik hem dat van harte.

31-10-2023 23:19

FCT1965 +11387

Wat een rancune weer. Filmpje van dat mediateam was niet handig. Had hij zelf ook over na kunnen denken. Eens. Die gast heeft ons genoeg gebracht om daar doorheen te kijken. Lekker blijven scoren en dan profiteren wij later mee.

01-11-2023 09:46

Tukkerpower +13654

Die gast had alles aan Twente te danken, zijn carriere uit het slop gehaald, contract verlengd ondanks een zware blessure terwijl het toen nog maar de vraag was hoe hij daar uit zou komen. Een paar maanden een waardevolle bijdrage geleverd, en toen als een speer vertrokken toen de Duitse kassa ging rinkelen. Vervolgens met je volle verstand. meewerkt aan een lullig filmpje maken waarin je in feite de Veste en dus de club afwijst en ook nooit naar de fans toe hiervoor excuses maakt en een fatsoenlijk afscheidsbericht plaatst dan gun ik je niet zoveel. Voor mij is dat geen rancune maar een nuchtere kijk op de zaak. Dan is je clubliefde skin deep.

01-11-2023 10:41

mikafct312 +29

Mooi dat Cerny een goede tijd heeft bij Wolfsburg, dat heeft ie wel verdiend

31-10-2023 22:17

DeBelofte +588

Van harte Vaclav, 2 keer!

31-10-2023 21:26
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties