Eerste elftal

Bijzonder | FC Twente zonder buitenspelers tegen Olympiakos: Signaal naar Bruggink?

Bijzonder | FC Twente zonder buitenspelers tegen Olympiakos: Signaal naar Bruggink?

FC Twente speelt vanavond bizar genoeg zonder buitenspelers tegen Olympiakos. Michel Vlap staat op links, Ricky van Wolfswinkel staat op rechts. Daan Rots, Mitchell van Bergen en Sayf Ltaief starten daarmee op de bank. Natuurlijk heeft het ook te maken met de speelwijze van de tegenstander, maar het is toch wel heel bijzonder dat trainer Joseph Oosting ervoor kiest om geen enkele buitenspeler op te stellen.

Wellicht is de afwezigheid van buitenspelers in de basiself onderdeel van het masterplan van Oosting. Aan de andere kant kun je ook zeggen dat het een duidelijk signaal is naar technisch directeur Arnold Bruggink. Hij is er de afgelopen twee jaar niet in geslaagd om een buitenspeler te halen die een onbetwiste waarde is in de basiself. Bruggink wil in de winter graag een buitenspeler halen, en dat lijkt ook nodig.

Opstelling: Unnerstall; Van Rooij, Hilgers, Van Hoorenbeeck, Salah-Eddine; Regeer, Sadílek, Steijn; Van Wolfswinkel, Lammers, Vlap

Plaats reactie

666

4 reacties

Maz +4241

Verrassend! Met deze opstelling kun je zowel 442, 4411 als ook 433 spelen. Ben benieuwd, misschien werkt het. COTE

12-12-2024 18:58

RaceFace +5250

En Rots valt in en maakt de winnende

12-12-2024 18:21

FlevoTukker +1414

Lammers, Vlap en Ricky in de voorhoede. Nou dat wordt een monster score

12-12-2024 18:10

joher +112

Dit was toch ook zo manchester

12-12-2024 18:02
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties